pondělí 3. března 2014

ღ Brambleberry Rose Lip Balm ღ

Pěkný den krásky,

na blogu u Vivi ♥ jsem vyhrála v Giveaway možnost vybrat si balzámek  z této stránky. Z výhry jsem měla ohromnou radost, protože jsem už delší dobu u Vivi obdivovala tyhle balzámky a plánovala minimálně jeden z nich vyzkoušet  :) Po dlouhém rozhodování, který z těchto kouzelných balzámků vybrat, jsem se nakonec rozhodla pro Brambleberry Rose :) všechny vypadaly tak lákavě. 

Tady je popis balzámku Blambleberry Rose z oficiálních stránek: 
Úžasná směs vůně ostřužin s nádechem včelího vosku a vanilky vyvolává vzpomínky na prostý šarm minulých dob. Tento smyslný balzám byl zvlhčen bambuckým máslem a vitaminem E, aby hydratoval popraskaná a suchá místa. Brambleberry Rose Lip Balm může být použit jako balzám na rty i jako tělový balzám. Zažijte úžasné aromatické a zvlhčující účinky, které zregenerují, hydratují a vykouzlí krásné lesklé rty.
Teplou vůni nejlépe zažijete jako tělový parfém při aplikaci na pulzující místa.

Po přečtení tohoto popisu bylo rozhodnuto :)) Už jsem se moc těšila, až budu mít balzámek doma a vyzkouším ho. No, řeknu vám, pokud se ještě neobjevil Ten Pravý.....balzámek :) určitě vyzkoušejte Blambleberry Rose. Zamilujete si ho a nebudete chtít být bez něj ani na minutu.

Hned po otevření si vás získá úžasnou ostružinovo- vanilkovou vůní. Samotný balzámek se skvěle roztírá, nelepí a na rtech působí jako lehký a přirozený lesk. Rty krásně hydratuje a vyživí. ♥ Na rtech vydrží poměrně dlouho a tak se nemusíte bát, že by jste ho brzo spotřebovaly. A nádherná plechovka obsahuje 22 g takže žádný strach :)) 
Také se mi moc líbí balení balzámku. Praktická a moc hezky vypadající plechovka.Naprosto perfektní do kabelky, aby jste ho mohli mít pořád u sebe.

Přeji Vám krásný začátek týdne :)
Moc děkuji Vivi! ♥

5 komentářů:

Děkuji Vám za milý komentář :)
Thank you for nice comment :)