pondělí 30. prosince 2013

✰ Co mi přinesl Ježíšek? ✰

Krásné pondělní ráno kočky :)

Také máte rády "očumovací" články? :) já je přímo miluji :) proto jsem také nafotila všechny dárky, které jsem letos dostala. Budu ráda, když mi do komentářů napíšete, co jste dostaly vy, jaký dárek vám udělal největší radost? :)
Když jsem byla malá, nemohla jsem se dočkat, až konečně všichni dojíme štědrovečerní večeři a budeme moct jít ke stromečku rozbalit dárky. Poslední roky jsem si užívala vánoční atmosféru, pohádky, cukroví, skvělou večeří a hlavně rodinnou pohodu :) i kdybych nedostala vůbec žádný dárek, vůbec by mi to nevadilo :) ale né že by se mi dárečky nelíbily :) právě naopak :) jsem z nich nadšená :)
Moc ráda ale dárky dávám ostatním a užívám si to, když má obdarovaný z dárky radost :)
Vánoce u mě probíhají ne jen v jeden den, ale ve čtyřech dnech :D :)
       Nejprve si dáváme dárky s mou nejlepší kamarádkou Evčou. Dárky pro ni vybírám moc ráda :) V naší Teta drogerii měli speciální stojan a tam bylo spoustu dárkovými věcmi. Čaje a čokolády pro štěstí, pro babičky, kamarádky, z lásky :) Moc se mi líbilo balení ovocného čaje Báječné kamarádce s citátem :) tak jsem to Evičce koupila a k tomu jí přibalila pletenou bílou zimní čelenku s mašličkou a k tomu ještě kvetoucí čaj, protože vím jak moc je má ráda :) Dáreček od Evči mi visí v pokojíku nad postelí. Dostala jsem obrázek Eiffelovky s černým rámečkem, který nakreslila. Je nádherný a pořád se na něj dívám :) K obrázku jsem dostala voňavou medovou sůl do koupele.
       Štědrý den trávíme každý rok u babičky a dědy, společně ještě s prababičkou, tetou a jejím přítelem. Večeříme v 5 hodin, umyjeme nádobí a pak se všichni sejdeme  u stromečku, koukáme na pohádky, rozbalujeme dárky a povídáme si.
       Další den jezdíme k babičce a dědovi z taťkové strany a tam se nás taky sejde spousta. Všichni strýcové a tety a můj jedinný bratranec :) Po obědě se jdeme většinou všichni projít na hřbitov, nebo jen tak :) Tento rok to bylo ale dost zvláštní bez sněhu :) taková jarní procházka :)
        A na Štěpána jsem tentokrát byla se svým přítelem :) Nad dárkem pro něj jsem hodně přemýšlela a dlouho jsem nevěděla, co by mu udělalo radost :) nakonec jsem mu koupila pyžamo :) když spí u nás, vždycky si ho totiž zapomene vzít :) Od něj jsem dostala nejvoňavější sprcháč a deodorant Playboy ♥
A ostatní dárečky jsou všechny od Ježíška :)))

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji Vám za milý komentář :)
Thank you for nice comment :)