pondělí 16. dubna 2012

Po dešti.. :)

Dvě fotečky z dneška :) i když déšť moc nemám ráda, líbí se mi fotky s kapkami, tak alespoň nějaké pozitivum tohoto počasí :)) Snad se Vám budou líbit :)

Two photos from today :) Although I do not like too much rain, I like photos with drops. So at least something good in this weather :)) I hope you will like it :)3 komentáře:

 1. Jane,
  gratuluju ti k ocenění "U Lucinky". Zasloužíš si ho maximálně, protože tvůj blog je jedna velká fotografická něha. Nějaký ten čas sem chodím, však víš, a vždycky se na každou návštěvu sem těším, protože odcházím s úsměvem na rtech.
  Vivi

  OdpovědětVymazat
 2. No jo, další umělecké dílo. Jane, Ty vždycky umíš všechno tak krásně zachytit až z toho mrazí v zádech:-)

  OdpovědětVymazat
 3. Vivi :) Děkuji Ti moc :) Těší mě, že tady chodíš ráda.. Taky gratuluji za ocenění :) Moc si ho zasloužíš :) Tvůj blog umí potěšit a nabízí spoustu skvělých nápadů a inspirací a já se tam moc moc moc ráda vracím :) Vždycky mě mile potěší a moc mě baví! :)

  Luci :) Jéé děkuji MOC :) Za milý komentář a ještě jednou za ocenění :) Díky tobě se mi zvedla i návštěvnost blogu a za to jsem Ti moc vděčná :) a Také Tobě gratuluji za ocenění. Patříš k mým prvním blogům, které jsem sledovala, ještě než jsem si založila blog taky :) a vždycky jsem se těšila a těším, co nového jsi připravila :) Jen tak dál! :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milý komentář :)
Thank you for nice comment :)